Zajęcia dodatkowe II półrocze 2016/2017


 

Koła zainteresowań II półrocze 2016 / 2017

 

nauczyciel

 

rodzaj zajęć

 

dzień

 

godzina

 

sala

p. I. Biegała

rozGRYwki logiczno-matematyczne

środa

14.35 – 15.20

17

p. B. Bujak

Koło muzyki anglojęzycznej

poniedziałek

14.35 – 15.20

8

p. N. Derdziak

Gry zespołowe

Zajęcia fitness

wtorek

16.15 – 17.00

17.00 – 18.00

 

G1

F1

 

p. E. Deutschmann

Bransoletkownia – zajęcia z rękodzieła

wtorek

15.20 – 16.50

9

p. Fomiczew-Droździńska

Kółko j. angielskiego.

1 i 3 poniedziałek miesiąca

15.20 – 17.00

1

p. M. Gajewska

Geografia dla zainteresowanych

środa

14.30 – 15.20

7

p. H. Gołębiewska

Komputer dla wszystkich

poniedziałek

14.35 – 16.00

20

p. D. Koska

Kółko matematyczne

środa

14.35 – 15.20

19

p. D. Łasiński

p. M. Szostek

Szkolne Koło Filmowe.

zgłoś się do nauczyciela

p. P. Makarski

Lekkoatletyka- biegi terenowe

czwartek

18.00 – 19.00

G1

p. M. Mądrawska

Koło kulinarne

 

 

Szkolne Koło Caritas

 

2,3,4 piątek miesiąca

 

 

1 piątek miesiąca

 

13.25 – 15.00

 

 

13.25 – 14.10

24

p. M. Nowaczyk

Koło plastyczne

poniedziałek

14.30 – 16.00

23

p. J. Szymoniak

 Rekreacja ruchowa

 środa

16.15 – 17.00

G1 

p. M. Tomczak

Koło gitarowe

wtorek

14.35 – 15.20

1

p. I. Urbańska-Walczak

Dyskusyjny Klub Książki

co 2 wtorek

14.30 – 16.00

Biblioteka

p. Zwanzig

Kółko języka niemieckiego

wtorek

14.30 – 15.20

5

Dyżury nauczycielskie;

można przyjść poprawić sprawdzian, kartkówkę lub napisać zaległe prace,

wyjaśnić niejasne pojęcia z lekcji,  poćwiczyć przed sprawdzianem, konkursem…

 

nauczyciel

 

rodzaj zajęć

 

dzień

 

godzina

 

sala

p. N. Ładniak

dyżur nauczyciela j. niemieckiego

Uczniowie z 2c -  kontakt indywidualny z nauczycielem

czwartek

14.35 – 15.10

16

p. I. Biegała

dyżur nauczyciela matematyki

środa

14.35-16.10

17

p. L. Brzeg

dyżur nauczyciela biologii

poniedziałek

czwartek

14.35 – 15.20

4

p. B. Bujak

dyżur nauczyciela j. angielskiego

wtorek

13.45 – 14.30

8

p. D. Ciechanowicz

dyżur nauczyciela j. angielskiego

poniedziałek

15.20 – 16.10

11

p. A. Chinalska

dyżur nauczyciela j. polskiego

 

Konsultacje indywidualne

wtorek

 

środa

8.00 – 8.45

 

14.30 – 15.20

14

p. M. Debere

dyżur nauczyciela j. niemieckiego

czwartek

7.40 – 8.00

13

p. M. Droździńska- Fomiczew

dyżur nauczyciela j. angielskiego

2 i 4 poniedziałek miesiąca

15.20 – 17.00

1

p. M. Gajewska

dyżur nauczyciela geografii

czwartek

14.35 – 15.20

7

p. D. Kerner

dyżur nauczyciela fizyki

wtorek

14.30 – 16.10

21

p. D. Koska

dyżur nauczyciela matematyki

 

poniedziałek

 

14.30 – 15.20

19

p. D. Łasiński

dyżur nauczyciela chemii

wtorek

16.15 – 17.00

21

p. M. Michalak

dyżur nauczyciela j. angielskiego

wtorek i środa

8.00 – 8.45

3

p. E . Panas

przygotowanie do egzaminów

 

dyżur nauczyciela matematyki

wtorek

środa

piątek

7.15 – 7.45

8.00 – 8.45

7.15 – 7.45

9

6

9

p. J. Przygocka

dyżur nauczyciela matematyki

czwartek

 8.00 – 9.35

19

p. R. Rajczak

dyżur nauczyciela muzyki

poniedziałek

7.20 – 7.45

2

p. M. Szostek

dyżur nauczyciela j. polskiego

ćwiczenia w pisaniu

środa

czwartek

14.30 – 15.20

14.30 – 15.20

12

p. M. Tomczak

dyżur nauczyciela religii

wtorek

15.20 – 16.10

1

p. K. Tylicka

dyżur nauczyciela historii i wos-u

1 i 3 środa miesiąca

 

 

2 i 4 wtorek miesiąca

14.35 – 15.20

 

15.30 – 16.10

6

p. U. Urbańska

dyżur nauczyciela historii i wos-u

środa

14.30 – 15.20

6

p. A. Wiśniewska

dyżur nauczyciela j. polskiego

 

ćwiczenia w głośnym czytaniu

 i ćwiczenia ortograficzne

środa

 

17.00 – 17.45

 

16.10 – 17.00

15

p. M. Zwanzig

dyżur nauczyciela j. niemieckiego

poniedziałek

14.30 – 15.20

5